Kompletné novinky

S radosťou oznamujeme, že náš projekt Každý deň nový zážitok pre sociálne slabšie deti zapojený do programu Tesco "Vy rozhodujete, my pomáhame", vyhral 2. miesto v hlasovaní zákazníkov v TESCO v Poprade a získal podporu 600 eur! Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí svojím hlasovaním prispeli k skvelému výsledku. Letný tábor tak bude pre sociálne slabšie...

Centrum voľného času vo Svite vydalo k 60-tému výročiu organizovanej záujmovej činnosti detí a mládeže vo Svite brožúrku o Centre voľného času vo Svite.

Dňa 25.5.2021 sa v budove mestského úradu konala olympiáda v anglickom jazyku pre 3. ročník, 4. ročník a 5. ročník ZŠ. Zúčastnili sa jej obidve základné školy zo Svitu, ZŠ Batizovce, ZŠ Štrba a ZŠ s MŠ Štefana Náhalku, Liptovská Teplička.

Oznamujeme žiakom, rodičom a členom záujmových útvarov, že vzhľadom na zaradenie okresu Poprad podľa školského covid automatu do ružovej zóny, teda do I. stupňa varovania, bude od 10. mája 2021 prebiehať výchova a vzdelávanie v CVČ prezenčnou formou. Činnosť záujmových útvarov však ovplyvňujú obmedzenia Ministerstva školstva VVaŠ SR, podľa ktorých...

Našim džudistom neubúda chuť cvičiť ani počas krízovej situácie. Aj keď nemôžu prísť na spoločné tréningy do CVČ, mnohí cvičia v provizórnych podmienkach doma.

Robko Pobiják sa zúčastnil medzinárodných majstrovstiev SLA 3D (Slovenská lukostrelecká asociácia 3D). Tieto majstrovstvá sa konali v obci Dechtice - Planinka okr. Trnava, 19.-20.9. 2020 . V kategórií deti, divízia olympijsky luk obsadil krásne 2. miesto.

😘😘⛸❄️👏Čo k tomu dodať? Česť a veľká vďaka patrí všetkým účastníkom našej dnešnej spoločnej akcie s mládežníkmi pod vedením CVČ vo Svite. Plné klzisko krásnych masiek svedčilo o záujme Sviťanov, čo nás neskutočne teší.Na tvárach detí bolo vidno radosť a šťastie.Ďakujeme všetkým, čo nám boli nápomocní.😘
Už teraz pripravujeme pre Vás ďalšiu akciu pre všetky generácie, takže nechajte sa prekvapiť, všetko Vám včas dáme vedieť a tešíme sa na stretnutie s VAMI!
Vaše CVČ vo Svite a Mládežnícky parlament.🙂